درباره شرکت سایت ساز

شرکت سایت ساز از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تولید نرم افزار آغاز نموده و در سال 1383 محصول سایت ساز 1.6 را به عنوان اولین پک نرم افزاری خود روانه بازار نمود. سایت ساز جزو اولین شرکتهای ایرانی است که محصول CMS خود را با کنترل پانل کاملا فارسی و از پایه (بدون استفاده از نرم افزارهای خارجی و یا ایده گرفتن از آنها) تولید نموده و (در زمانی که همه شرکتها از کلمه نرم افزار مدیریت محتوا به عنوان نرم افزارهای CMS استفاده مینموده اند) با عنوان سایت ساز ارائه نمود. این شرکت تنها شرکتی است که عنوان سایت ساز و لوگوی آنرا را به عنوان نام تجاری و نام نرم افزار در سازمان ثبت اسناد و شرکتها به ثبت رسانده است.

شرکت سایت ساز، متشکل از واحد مدیریت، واحد اداری، واحد برنامه نویسی، واحد طراحی سایت، واحد پشتیبانی، واحد فروش، واحد تبلیغات، واحد امور بازرگانی و روابط خارجی و واحد تحقیقات و توسعه بوده و کلیه خدمات مبتنی بر وب و شبکه را در زمینه های زیر به مشتریان خود ارائه میدهد:

  • تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب و ماژولها
  • پشتیبانی فنی از مشتریان
  • هاست و دامنه برای مشتریان سایت ساز
  • تولید و اجرای محتوای سایت
  • اجرای گرافیک محتویات و پوسته اختصاصی
  • تولید ماژولهای اختصاصی و سفارشی
  • بهینه سازی ساختار اطلاعاتی سایتها برای ارتقاء در موتورهای جستجو
  • تولید فایلهای فلش و مولتی مدیا برای مشتریان سایت ساز
  • مشاوره ادارات و موسسات و شرکتهای دولتی و خصوصی در زمینه تکنولوژی اطلاعات و پروژه های شبکه ای

شرکت سایت ساز، طی سالهای اخیر و به صورت پراکنده، محصول خود را به خارج از مرزهای ایران ارسال نموده و با تاسیس واحد بازرگانی و روابط خارجی در سال 1389 و 1390 به صورت رسمی نرم افزار سایت ساز را که محصولی کاملا ایرانی می باشد را به بازارهای خارج از کشور نیز ارائه نمود.
سایت ساز اولین و تنها شرکت در زمینه تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب است که به صورت گسترده اقدام به تبلیغ و فرهنگ سازی استفاده از نرم افزارها جهت تولید سایت نموده است و اولین تبلیغ این شرکت در سال 1389 از سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش گردید. با توجه به استقبال و بازخورد های این تبلیغ، شرکت رسالت خود را سنگین تر دیده و جهت گیری آتی خود را در راستای استاندارد سازی و ارتقای سایتهای ایرانی برنامه ریزی نمود. در همین راستا و پس از گذشت مدت کوتاهی، چندین مورد از سایتهای ایجاد شده با سایت ساز، در جشنواره ها و مسابقات گوناگون صاحب امتیاز شده و مفتخر به دریافت جایزه گردیدند.
سایت ساز هم اکنون با قدرت بیشتر از قبل، در راستای تولید نرم افزار، فرهنگ سازی استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر وب، انتشار نرم افزار به خارج از کشور، مشتری مداری و ارتقاء کیفیت پشتیبانی و استفاده از تکنولوژیهای روز جهت استاندارد سازی محصولات ایرانی با کیفیت مقبول جهانی گام بر می دارد.

توسط