ماژول مدیریت تبلیغات و بازاریابی سایت ساز

همانطور که مشخص است ماژول تبلیغات کار تولید و مدیریت سیستم تبلیغات اینترنتی را در سایت شما فراهم می نماید. این ماژول دارای امکانات کامل مدیریت تبلیغات از طرف مدیرسایت و کاربران آگهی دهنده می باشد. علاوه بر تعریف گروه ها و زیر گروه های مختلف بطور نامحدود، امکان درج آگهی با قابلیت ایجاد فرم های مجزا و متناسب با آن طبقه از آگهی فراهم می باشد، در این صورت مدیر سایت می تواند به تفکیک نوع آگهی اطلاعات تخصصی همان آگهی را دریافت و نمایش دهد.
پس از ایجاد طبقات و فرم های اولیه از لحظه ورود کاربر به سایت و درج آگهی، تایید، پرداخت هزینه بصورت آنلاین و درنهایت انقضاء آگهی بطور پویا انجام می گردد. امکان استفاده از الگوها و چیدمان های مختلف نمایش آگهی براساس هزینه پرداختی آگهی و یا گروه انتخابی آگهی و همچنین امکان صادر نمودن تبلیغات درج شده به سایت های دیگر از جمله امکانات قابل ذکر در این ماژول می باشد.


 • قابليت هاي ويژه
 • موارد استفاده
 • ويدئو
 • راهنما
 1. تائید، ویرایش و تعیین اعتبار آگهی توسط مدیر
 2. امکان ملاحظه تراکنشهای مالی توسط مدیر
 3. دارای دو کنترل پانل مدیریت سیستم و آگهی دهندگان
 4. امکان تعریف آگهی، تعیین کلمات کلیدی، پر نمودن فیلدهای مشخص شده برای نوع آگهی و گروه آگهی و در صورت لزوم پرداخت هزینه توسط آگهی دهنده
 5. ملاحضه آگهی های داده شده، وضعیت آگهی، ویرایش و حذف آگهی توسط آگهی دهنده
 6. جستجو براساس کلمات موردنظر در میان آگهی های فعال
 7. سیستم پرداخت
 8. گزارش گیری از لیست آگهی ها براساس تاریخ درج و یا به روز رسانی آگهی , آگهی های آرشیو شده , آگهی های معتبر و نامعتیر , کد رهگیری آگهی و نام آگهی دهنده
 9. جستجو براساس کلمات مورد نظر در میان آگهی های معتبر و براساس فیلتر جستجو(عنوان , خلاصه , متن , تاریخ درج , شهر و استان و ... آگهی)
 10. طراحی انواع ویترین ها و الگوهای مختلف نمایش براساس طبقه بندی، نوع آگهی ها، طبقه درج شده آگهی برای هر گروه
 11. امکان ارسال گزارش نامرغوب بودن یک آگهی توسط بازدید کنندگان برای مدیر سیستم
 

بزودی ...

 

بزودی ...