ماژول هوشمند سازی و مدیریت مدرسه

این نرم افزار کار مدیریت ارتباطات داخلی و خارجی مدرسه را بصورت کاملا پویا فراهم می نماید. ساختار کلی این نرم افزار بر چهار سطح مدیریت مختلف با دسترسی مدیر سیستم، دبیران، اولیا و دانش آموز پیاده سازی شده است. با کمک این نرم افزار تمامی ارتباطات میان اعضاء مختلف با دسترسی های گروه های ایجاد شده فراهم می گردد. امکان برقراری ارتباط، اعلام نمرات، وضعیت انضباطی، مشاوره و هماهنگی های خصوصی و عمومی بین مدیر سیستم و یا دبیران با اولیا و دانش آموزان بصورت مستقیم از جمله قابلیت های تعریف شده جهت برقراری ارتباط موثر در این نرم افزار می باشد. قابلیت تعریف اطلاعات پایه ای سیستم جهت ایجاد سال تحصیلی، ترم و کلاس های مختلف و تنظیم ارتباط دانش آموزان، اولیا و دبیران به کلاس های ایجاد شده از تنظیمات اولیه بخش مدیریت نرم افزار می باشد. امکان اعلام نمرات کلاسی و یا پایان ترم، قراردادن فایل ها و جزوات کمک آموزشی توسط دبیران برای دانش آموزان بصورت انفرادی و گروهی جهت ایجاد آموزش های مجازی و همچنین مکالمه و ارسال نمرات بصورت مستقیم به اولیا دانش آموزان از نکات ارتباطی قابل ذکر در این نرم افزار می باشد. تولید گزارشات مختلف توسط مدیر سیستم یا دبیران براساس سطوح مختلف درسترسی و اعلام نتایجی همچون کارنامه درسی و انضباطی دانش آموزان و ارسال موارد به دانش آموزان و اولیا تنها بخشی از گزارشات تعریف شده در این سیستم می باشد.


 • قابليت هاي ويژه
 • موارد استفاده
 • ويدئو
 • راهنما
پانل مدیر مدرسه
 1. تنظیمات سال تحصیلی : با توجه به نیاز مدارس و مراکز آموزشی مختلف به ایجاد سالهای تحصیلی مختلف، مدیر سایت می توانند طبقه بندی های خود را براساس نیاز تعریف نمایند.
 2. اطلاعات پایه : امکان تعریف ترم های مختلف براساس سالهای ایجاد شده بهمراه کلاس ها و برنامه های کلاسی هر ترم توسط مدیر مدرسه بصورت مجذا قابل تعریف می باشد.امکان تعریف لیست دانش آموزان ثبت نام شده در کلاس های ایجاد شده به همراه مدیریت نمرات از امکانات قابل ذکر در این بخش می باشد.
 3. ثبت دانش آموزان : با توجه به نیاز حضور دانش آموزان در بخش های مختلف سایت و استفاده از امکانات اعمال شده لازم است تا دانش آموزان با مشخصات کامل در سیستم تعریف و نام کاربری مورد تایید به آنها ارائه گردد. پس از تعریف نام کاربری می توان وضعیت های مختلف دانش آموزان را مدیریت و رهگیری نمود.
 4. مدیریت کارنامه به تفکیک سال و ترم های تحصیلی ایجاد شده قابلیت گزارش نمرات برای هر دانش آموز بصورت مجزا
 5. ملاحظه تمامی وضعیت ها و گزارشات انضباطی
 6. امکان فعال و غیر فعال نمودن وضعیت دانش آموزان
 7. امکان جستجوی پیشرفته برای درسترسی آسان به دانش آموزان براساس : سال و ترم تحصیلی، جستجوی دانش آموزان براساس کلاس، جستجوی دانش آموز براساس نام، نمایش دانش آموزان سال جاری
پانل دبیران

بمنظور امکان حضور و مدیریت دبیران در سایت لازم است اطلاعات اولیه و نام کاربری اختصاصی هر دبیر ایجاد گردد. پس از تعریف و انجام تنظیمات اولیه مدیر سیستم می تواند با توجه به کلاس های ایجاد شده اساتید مختلف را جهت مدیریت و ارتباط با دانش آموزان فعال نماید.

 1. قابلیت فعال و غیر و فعال نمودن وضعیت اساتید
 2. امکان جستجوی پیشرفته بر روی اساتید براساس : سال تحصیلی و ترم های ایجاد شده، نام و نام خانوادگی اساتید
 3. گزارشات : این بخش شامل ارسال گزارشات مختلفی از وضعیت دانش آموزان براساس شرایط انضباطی، تحصیلی، پرورشی، مشاوره ای و پزشکی می باشد. این گزارشات می توانید فیلترهای سال تحصیلی، ترم و مشخصات دانش آموز را نیز شامل شوند. از فیلتر های قابل ذکر در این بخش ارسال گزارش بصورت مستقیم و خصوصی برای اولیای دانش آموز می باشد.
 4. مدیریت برنامه هفتگی : مدیر سیستم می تواند ساعات و عناوین زنگهای مختلف روزانه خود را تعریف نموده و کلاس های مختلف را در آن تنظیم نمایند.
 5. مدیریت امتحانات : در این بخش مدیر سایت می تواند موضوعات، نوع امتحان، تاریخ و ساعت برگزاری امتحانات را برای درس مربوطه در ترم، کلاس مورد نظر ایجاد نماید.
 
پانل دانش آموزان
 1. گزارش نمرات : در این بخش دانش آموزان می توانند وضعیت نمرات ارسال شده توسط دبیران خود را به تفکیک سال تحصیلی و ترم های مختلف ملاحظه نمایند.
 2. کارنامه اصلی : با توجه به امکان ارائه نمرات پایان ترم و نهایی توسط دبیران مختلف دانش آموز می تواند با ورود به این بخش نتیجه نهایی امتحانات خود را ملاحظه نماید.
 3. نمایش گزارشات : بخش گزارشات شامل موارد انضباطی، تحصیلی، پرورشی، مشاوره ای و پزشکی ارائه شده توسط بخش های مختلف سایت می باشد.
 4. دانلود جزوه : هر دبیر می تواند براساس نیاز تحصیلی و مشاوره ای کلاس ها و دانش آموزان مختلف مطالبی را به عنوان جزوه های تحصیلی و کمک آموزشی به صورت فایل های متنی و تصویری ارسال نماید. دانش آموزان می توانند با ورود به این بخش جزوات ارسال شده توسط دبیران مختلف را ملاحظه و دریافت نمایند.
 5. برنامه هفتگی : پس از تعریف سال تحصیلی، ترم جاری و ساعت برنامه کلاسی دانش آموزان می توانند با ورود به بخش برنامه هفتگی وضعیت کلاس های ترم جاری خود را ملاحظه نمایند.
 

با توجه به نیاز مدارس کشور جهت استفاده بهینه و کارآمد از بستر وب و همچنین دسترسی سریع به برقراری ارتباط موثر میان مدیر، دبیران، دانش آموزان و اولیای دانش آموزان مدرسه بسته نرم افزار هوشمندسازی و مدیریت مدرسه را با شرایط ویژه و امکانات خاص ارائه نموده است. این نرم افزار پس از بررسی نیازهای اولیه و در نظر گرفتن موارد تخصصی هر مدرسه در مقاطع و سطوح مختلف تولید گردیده است.
سایت دموی این محصول نمونه ی کاملی از امکانات یک سایت مدرسه را نشان می دهد و شما می توانید دموی آن را بدون هیچ محدودیتی ملاحظه نمایید.

نکته قابل ذکر در این محصول استفاده ترکیبی از چهار نرم افزار تخصصی جهت مدیریت بهتر سایت می باشد. استفاده از نرم افزار سایت ساز، ماژول مطلب، ماژول فرم ساز و در نهایت ماژول مدیریت مدرسه تمامی قابلیت های ویژه جهت مدیریت بهتر مدرسه را فراهم می نماید.

قیمت اقتصادی خرید بسته هوشمندسازی مدرسه سایت ساز:
در صورتی که بخواهید محصولات این بسته را به صورت جداگانه تهیه نمایید هزینه خرید شما بیش از 800000 تومان خواهد بود! اما با توجه به نگاه ویژه شرکت سایت ساز به مبحث هوشمندسازی مدارس و استفاده از بهترین و کاملترین بسته نرم افزاری تحت وب هوشمند سازی مدارس این بسته را با مبلغ 580000 تومان و با شرایط پرداخت ویژه مدارس کشور ارائه می نماید.

 

بزودی ...